Издательство "Baltosios gulbės"

Система Белояр

Наша книжная лавкаНаша кнопка
наша кнопка

Код для вставки
<a href=http://www.belyelebedi.lt" target="_blank"><img src =
"http://www.belyelebedi.lt/images/banner88x31.gif" alt="Белые лебеди" width="88" height="31" border="0" ></a>
Mano istorija
Здрава - Здоровый образ жизни
Добавил(а) Administrator   
14.01.15 11:19

Mano istorija

Aš eilinė 50 metų moteris, savo 30 metų gyvenusi spaudžiama mums visiems sistemos įsiūlytų stereotipų. Toks gyvenimo būdas mane atvedė prie rimtų organizmo sutrikimų. Būtent man nustatė diagnozę – mastopatiją (gerybinis pieno liaukos auglys) ir gimdos kaklelio erozija. Ateityje visa tai išsivystė į piktybinį naviką, o rezultatas – vieno ir kito organo amputacija.

Prognozė nedžiaugsminga, būsena kritinė. Manęs nepaliko depresija, nuoskauda ir beviltiškumas. Galvoje nuolatos sukosi klausimas: „Už ką, ką tokio blogo padariau pasauliui?“ Tradicinis gydymas beveik neturėjo poveikio, eroziją pridegino, bet už poros dienų užgriuvo Černobylis ir po vienerių metų prasidėjo negrįžtami procesai. Kreipiausi į ekstrasensus ir liaudies medicinos gydytojus, bet iš jų mažai buvo naudos. Be to, ir tradicinė, ir netradicinė medicina siūlė dažniau užsiiminėti seksu. Tačiau tada šito „gėrio“ ir taip buvo užtektinai.

Kai daugeliui mano draugių, bendradarbių ir tiesiog pažįstamų atsirado tokios pat problemos, aš rimtai susimąsčiau. „Gal ne sekso trūkumas, o priešingai, jo buvimas yra šių ligų priežastis. Kai tik mane aplankė ši mintis, nuo širdies lyg akmuo nusirito, pradėjau gauti informacijos apie savigydą, apie sveiką gyvenimo būdą, apie fizinės ir dvasinės sveikatos sąsają.

Nuo to momento prasidėjo mano fizinis ir dvasinis atgimimas. Šią mintį buvo sudėtingiausia pranešti mano vyrui. Jis niekaip nenorėjo atsisakyti „saldžiųjų piliulių“. Aš vis dėlto pasiekiau savo tikslą, ir seksu mes neužsiiminėjome. Aš radikaliai pakeičiau mitybą, tapau vegetare, keliais etapais valiau organizmą, badavau, užsiėmiau kvėpavimo ir fiziniais pratimais. Rezultatas pasirodė nedelsiant. Mano vyras taip pat įvertino tokį gyvenimo būdą, mūsų šeima nebesirgo, visiems padaugėjo energijos ir jėgų. Dešimt metų aš nėjau pas gydytojus, savijauta buvo puiki, apie skaudulius ir galvoti pamiršau.

Tačiau gaunant vairuotojo teises teko praeiti medicininę komisiją. Ginekologė buvo ta pati gydytoja, kuri prieš dešimt metų man pridegino eroziją, ji buvo mūsų konsultacijos vedėja. Įdomiausiai, kad ji prisiminė mane ir mano atvejį. Jos reakciją po mano apžiūros aprašyti sunku. Žmogus buvo taip pasimetęs ir nustebęs, lyg būtų prasidėjęs Kristaus atėjimas. Be to, tylėjo ir man nieko nesakė, o aš jau pradėjau jaudintis: na, galvoju, viskas, atvažiavome. Ji pakvietė savo kolegą iš gretimo kabineto ir po apžiūros dviese pradėjo klausinėti, kuo ir kaip aš gydžiausi. Pasirodo, kad man nėra jokios erozijos ir net neliko randų, kurie įprastai lieka po užgydymo, todėl ir buvo tokia reakcija. Kaip teigė gydytojos, gleivinė švari lyg kūdikio, t.y. įvyko atjaunėjimas. Aš sąžiningai papasakojau apie savo gyvenimo būdą, ir vietoj formalios apžiūros, kuri būna vairuotojų komisijose, man surengė priekabią apžiūrą. Galų gale buvo duotas verdiktas: visiškai sveika, nors į kosmosą skrisk, fizinis amžius – 45, biologinis – 25.

Štai parodomasis pavyzdys, kaip mintys atsispindi fiziniame plane.

 

O DABAR OFICIALIOSIOS MEDICINOS TIESA APIE SEKSĄ

Prieš porą metų patekau į gydytojos ginekologės paskaitą, kuri nusivylė gydytojo profesija (jos nuomone, žodis „daktaras“ (vrač) yra nuo žodžio „meluoti“ (vrat), tapo tikra liaudies medicinos gydytoja ir mano, kad reikia gydyti ne pasekmes, o pašalinti ligos priežastį. Štai ką ji mums papasakojo apie tokią daugybę vyrų ir moterų lytinių organų susirgimų.

Gamta (Kūrėja) taip sutvarkyta, kad kiekvienas sueities aktas turi baigtis naujo gyvenimo atsiradimu. Tam, jau sueities proceso pradžioje, organizmas pradeda gaminti atitinkamus hormonus ir kitas medžiagas, būtinas pastojimui ir tolesniam vaisiaus motinos įsčiose vystymuisi. Organizmas tarsi sudaro ilgalaikę vaisiaus vystymosi programą bei akimirksniu paskaičiuoja, kokias, kiek ir kokiu periodu reikės pagaminti medžiagas normaliam kūdikio augimui.

Ir štai kartas, kitas, trečias... Begalybę kartų pastojimas neįvyksta. Kas darosi organizme? Iš pradžių vyrams ir moterims prasideda hormoninės sistemos sutrikimai. Be to, moterims „tuščių šūvių“ pasekmės žymiai sunkesnės, nes būtent moteris turi išnešioti kūdikį. Toliau prasideda embriono vystymosi programos sutrikimai. Na, o galų gale organizmas, apgautas daugkartinių melagingų startų, įjungia nepajėgaus normaliai reprodukcijai individo sunaikinimo programą. Taip moterims atsiranda vėžio navikai, o vyrams – gimdymo funkcijų blokavimas (impotencija, prostatitai, adenomos). Šį procesą galima palyginti su grūdeliu, kurį išmirkė, davė jam prasikalti, o paskui nepasodino į žemę. Kas jam atsitiko? Teisingai – sudžiūsta ir žūsta.

Štai tokias išvadas padarė oficialioji medicina, pateikdama neinformuotam žvilgsniui taip vadinamą nekaltą seksą į vieną eilę su tokiomis priklausomybėmis kaip rūkymas, alkoholizmas, narkomanija, noras valgyti skanų, bet nesveiką maistą. Žmogus tarytum gauna malonumą, o rezultatas akivaizdus.

Bent jau aš suradau savo stebuklingo išgijimo paaiškinimą.

 
 
Занятия психофизической практикой
«БЕЛОЯР»
проходят ПЕРСОНАЛЬНО
Телефон для справок:
867683360
Подробнее
ЕГИСТРАЦИЯ ОБЯЗАТЕЛЬНА

Международная газета
«Быть Добру»

Международная газета
«Родовое поместье»

Международная газета
«Родная газета»

Родовые поместья
Беларуси