Pagrindinis

Leidykla "Baltosios gulbės"

Belojaro sistemaНаша кнопка
наша кнопка

Код для вставки
<a href=http://www.belyelebedi.lt" target="_blank"><img src =
"http://www.belyelebedi.lt/images/banner88x31.gif" alt="Белые лебеди" width="88" height="31" border="0" ></a>
Kreipimasis į Lietuvos piliečius
Parašė Administrator   
Sekmadienis, 06 Kovas 2011 17:57

BRANGŪS TAUTIEČIAI


Mūsų laikais mažai kam suprantama, kur eina mūsų šalis. Iškeliamos įvairios nacionalinės idėjos, tačiau jos radikaliai šalyje susiklosčiusios situacijos nepakeičia.

Mes visi siekiame laimės, bet ji uždirbama tokiu sunkiu darbu, eikvojant asmeninį laiką, jaučiant dėmesio savo vaikams trūkumą, nes jis yra nukreiptas į uždarbį, kad aprūpintumėme savo šeimos gerovę.

Mes visi kiekvieną dieną kažkur einame ar važiuojame, tačiau dauguma tokių kelionių džiaugsmo nesuteikia, nes mes atliekame darbus ne todėl, kad jie mums reikalingi, o todėl, kad pasinaudodami tais darbais mes uždirbame pinigus, kad prasimaitintume, apsiautume, apsirengtume, gautume ar paerdvintume būstą, mūsų vaikams duotume gerą išsilavinimą.

Ar įmanoma savo darbus atlikti džiaugsmingai?

Yra gyvenimo būdo variantas, kuris skiriasi nuo šiandienio ir yra daug geresnis. Jeigu jį supras dauguma šalies gyventojų, tai neteks ilgai laukti jo realizacijos.

Kiekvienam Žemės gyventojui reikalinga erdvė kūrybai, galimybė realizuoti savo siekius, ketinimus, jo gyvenimo erdvė – Erdvė, kurią jis pripildys dėmesio, rūpesčio, Meilės.

Lietuvoje yra užtektinai žemės, kad kiekvienas jos gyventojas galėtų sukurti tokią erdvę. Optimaliausias dydis yra nuo 1 iki 3 ha. Turėdamas tokį sklypą kiekvienas žmogus ar šeima pasodintų jame tai, kas jiems būtina: medžių, krūmų, pasėtų žolę, augintų daržoves ir t.t., galėtų aprūpinti save ir savo šeimą būtinais ir ekologiškai švariais maisto produktais

Mažesnio nei 1 ha žemės sklypo žmogui neužteks, juk daugelis norės iškasti tvenkinį, išauginti nedidelį miškelį su grybais, sukurti priešais namą savo gėlyną.

Jei žemės bus daugiau nei 3 ha, žmogui teks daug jėgų eikvoti tam, kad viską prižiūrėtų.

Toks žemės sklypas vadintųsi Tėvonija.

 

Kodėl Tėvonija?

Todėl, kad Tėvonija – tai ir yra ta Vieta, kur jūs sukviesite savo Giminę. Tai taip pat ryšio su Žeme vieta, kurią jūs sukūrėte, jūsų šaknys bus čia, jūsų palikuonys žinos, kokioje vietoje jie Gimė, žinos savo Tėvynę. Tėvonija būtinai būtų paveldima, o kad nebūtų netikėtumų, Tėvoniją negalima bus parduoti ar užstatyti. Kad žmogus galėtų drąsiai žiūrėti į ateitį, Tėvonija, o taip pat joje išaugintas derlius, neturi būti apmokestintas. Tėvonijos jungsis į Tėvonijų gyvenvietes, kurios turės savo vidinę infrastruktūrą, poilsio namus, bibliotekas, mokyklas, muges ir kitus gyventojams reikalingus statinius.

Tėvonijų ir gyvenviečių kūrimas padės kiekvienam Lietuviui gyventi Garbingą gyvenimą ir turėti Aiškią ateitį.

Šio projekto realizavimui būtina įstatyminiu keliu priimti Tėvonijų įstatymą. Jis bus priimtas, jeigu didžioji Lietuvos gyventojų dalis palaikys jį kaip reikalingą ir jam pritars.

Įstatymas gali būti suformuluotas taip:

  • Kiekviena pageidaujanti lietuvių šeima turi teisę savo nuosavybėn iki gyvos galvos paimti nuo1 iki 3ha žemės sklypą, naudotis ir sukurti jame Tėvoniją, perduoti su palikimo teise, bet be teisės šį sklypą parduoti ir užstatyti.
  • Visa produkcija, išauginta Tėvonijoje, ir pati Tėvonija neapmokestinama.

 

Siūlau palaikyti šią idėją: LIETUVOS NACIONALINĘ IDĖJĄ, IDĖJĄ VERTĄ LIETUVIŲ!

Jeigu jums ši idėja prie širdies tai:

kreipimąsi perduokite elektroniniu paštu savo draugams ir pažįstamiems, žodžiu, kam nuspręsite esant reikalinga. Surinkę reikiamą balsų skaičių, galėsime nusiųsti projektą į Seimą, kad jam pritartų.

Smulkiau apie idėją galima sužinoti V. N. Megre knygų serijoje „Skambantys Rusijos kedrai" arba tinklalapyje www.anastasia.ru, anastasija.lt, sotvorenie.ru, vpomestje.ru.

Skambinti tel.: 8-678-63360, Skype: sigulda349 arba rašykite mums.

Atnaujinta Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 09:32
 
 
Užsiėmimai psichofizine
praktika
BELOJAR
vyksta individualiai

Pasiteirauti galima
tel. 867683360

 

Daugiau informacijos

Tarptautinis laikraštis
„Byt dobru“
(rusų kalba)

Tarptautinis laikraštis
„Rodovoje pomestyje“
(rusų kalba)

Tarptautinis laikraštis
„Rodnaja gazeta“
(rusų kalba)

Baltarusijos tėvonijos
(rusų kalba)